Yeni arkadaşlar edinmek için işte size tam fırsatı. Arkadaşlık sitemizde bayan ve erkeklere ücretsiz bir şekilde mesajlaşma olanağı sağlıyoruz. Üyeler içersinde online olan bayan ve erkeklere ücret ödemeden istediğiniz kadar yazarak mesajlaşabilirsiniz. Seviyeli arkadaşlık bulabileceğiniz muazzam bir atmosfer sizleri bekliyor.

Ücretsiz nasıl mesajlaşabilirim ?

Evvela aktif üyeler içersinde mesajlaşmak istediğiniz bir kişinin profilini ziyaret ediniz. Kişinin profil resminin hemen yanında Arkadaş ekle – Genel mesaj – Özel mesaj seçeneklerini göreceksiniz. Özel mesaj butonuna tıklayarak mesajınızı yazıp gönderebilirsiniz. Bu mesajlaşmayı sadece 2 niz görebileceksiniz. 3. şahıslar asla göremeyecektir.

Kişiden size mesaj geldiğinde ise profilinizin yanında kırmızı çerçeve içersinde mesaj uyarısını göreceksiniz. Hemen mesaja karşılık vererek yazışmayı ilerletebilirsiniz. Seviyeli bir şekilde istediğiniz kişilere özel mesaj gönderebilirsiniz.

Hemen şimdi üye olarak aktif bayan ve erkek arkadaşlarla mesajlaşmaya başlayın.

Ücretsiz Hesap Oluştur

Ücretsiz hesabını oluştur ve seviyeli arkadaşlık platformunu kullan. Size en uygun profil ile sohbet etmeye başlayın unutmayın her şey ücretsiz.


Yorum Yazın


Desteğe mi İhtiyacınız Var ?

Çözüm merkezimize ve müşteri temsilcilerimize yaşadığınız problemleri göndererek sorununuza anında çözümler üretiyoruz.

DESTEK TALEBİ
Abone Olun!

Bültenimize abone olun güncellemeler ve size en uygun yeni profillerden anında haberdar olun.

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN YENİ HESAP OLUŞTUR

Tüm kullanıcılarımız gizlilik sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

 
×

 
×
Bilgilerinizi mi Unuttunuz ?
×

Yukarı Git