Yaşlı dul bayanlar

Yaşlı dul bayanlarla tanışıp arkadaş olmak istiyorum, yaşlı kadın arkadaş bulmak istiyorum gibi istekleriniz varsa “Seviyeli Arkadaşlık Sitesi” sizleri dul yaşlı kadınlarla tanışmanız da ön ayak olmaktadır. Yaşlı dul kadınlarla arkadaş olmak için yazımızı okumaya devam edin.

Neriman hanımın yaşlı dul arkadaş bulma ilanı

YAŞLI BAYAN
yasli dul bayan

Hayattan alabileceğim kadar tecrübeyi aldım ve edindim. Acısıyla tatlısıyla bu yaşa kadar geldim. 9 yıl önce eşimi sizlere ömür kaybettim ve dul kadın olarak tek başıma kaldım. 1 oğlum var evli çoluk çocuk sahibi yaşlı dul bayan olarak ben yalnız yaşıyorum. Aslında yaşlı demesek daha doğru olacak ama kalbimiz yaşlandı desek yeridir.

Yaşlı Dul Bayanım

Yalnızlıkta bir yere kadar tek başına dul yaşlı bir kadın nereye kadar gidebilirki. Ben istanbulda yaşıyorum ismim neriman oğlum bursada yaşıyor senede 1 yada 2 kere ancak görüşebiliyoruz. Artı iyice sıkıldım kalan ömürümü geçirebileceğim erkek arkadaş arıyorum.

Arıyorum ama aradığım insan boşanmış yada dul olmalıdır. Evlilik konusunda tecrübeli olmalıdır bu saatten sonra kimsenin trip ve kaprisini çekecek ne gücüm var nede sabrım.

Erkek Arayan Yaşlı Dul Bayanlar

Dul bir kadın olarak hayatta mücadele vermek takdir edersiniz ki hiçte öyle kolay bir durum değil. Kime abi diye yaklaşsan, arkadaş diye konuşsan çevrendeki insanların çok yanlış düşüncelere kapılmasına neden oluyor.

Evde oturarak da yaşlı erkek arkadaş bulmam mümkün olmadığı için bana uygun en ideal arkadaşlık siteleri üzerinden yaşlı erkek arkadaş arama ilanı vermek tir. Erkek arayan yaşlı dul bayanlar olarak mutlu olmak, huzur bulmak evlenmek bizimde herkes kadar hakkımız olduğunu düşünüyorum.

Yaşlı Erkek Arayan Dul Kadınlar

Benim bu düşüncelerime sonuna kadar hak veren orta yaş veya yaşlı erkek arkadaşlar dan ciddi tanışma teklifi bekliyorum. Face üzerinden de yaşlı erkek arkadaş bulmayı denedim ama olmadı. Genç arkadaşlar bu konuda şansını pek zorlamamalarını rica ediyorum. Lütfen istanbul dan veya başka ilden evlenecek yaşlı erkek arkadaşlar bana buradan mesaj atarak kendisini tanıtmalıdırlar.

Telefon numaranızı boşuna vermeyin ilk etapta cepten değilde mail ile yazışarak birbirimizi tanıyalım sonra güven doğması halinde bir tık ileriye gidebiliriz.

Yaşlı Dul Bayanlarla Arkadaş Olun

Yaşlı kadın arkadaş arıyorsanız web sitemize hoş geldiniz. Yaşlı bayan bularak onunla tanışmak istiyorsanız kendinizden bahsetmeniz gerekmektedir. Nasıll biri olduğunuzu hakkınızdaki tüm detayları yazarak yaşlı kadın arkadaş bulabilirsiniz.

Kendinizi Tanıtmak İçin Buraya Tıklayın

Arkadaş bulmak isteyenler

2 thoughts on “Yaşlı dul bayanlar

  1. 25 yaşındayım atelik bir vucuda sahibiyim istanbulda yaşamaktayım kendimi oldum olası olgun görüyorum tanışmaktan memnuniyet duyarım

Bir Mesaj Gönderin

E-mail adresiniz herkes tarafından görülebilir. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir. Seviyesiz ilanlar silinecektir.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.